Y1751120R552V9L
MFR.Part #
Y1751120R552V9L
JLCPCB Part #
C1493477
Description
-55℃~+125℃ 120.552Ω 500mW Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS