Y1751107R794V9L
MFR.Part #
Y1751107R794V9L
JLCPCB Part #
C3357599
Description
-55℃~+125℃ 107.794Ω 500mW Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS