Y1750101R000F0L
MFR.Part #
Y1750101R000F0L
JLCPCB Part #
C1494667
Description
-55℃~+125℃ 101Ω 750mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS