Y1749100R440T0L
MFR.Part #
Y1749100R440T0L
JLCPCB Part #
C1495664
Description
-55℃~+125℃ 100.44Ω 300mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS