Y174892R1600T9L
MFR.Part #
Y174892R1600T9L
JLCPCB Part #
C1489797
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 92.16Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS