Y174850K0000V9L
MFR.Part #
Y174850K0000V9L
JLCPCB Part #
C1493130
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS