Y174810K0000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y174810K0000V9L
JLCPCB Part #
C1491526
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 300mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS