Y174665K0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y174665K0000T9L
JLCPCB Part #
C4323410
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 65kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS