Y174662R5000Q0L
MFR.Part #
Y174662R5000Q0L
JLCPCB Part #
C4191156
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 62.5Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount