Y174660R0000Q0L
MFR.Part #
Y174660R0000Q0L
JLCPCB Part #
C4215762
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 60Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount