Y1746604R000Q4R
MFR.Part #
Y1746604R000Q4R
JLCPCB Part #
C4110379
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 604Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount