Y17465K24900Q4R
MFR.Part #
Y17465K24900Q4R
JLCPCB Part #
C4356331
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 5.249kΩ 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount