Y174650R0000A4R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y174650R0000A4R
JLCPCB Part #
C4005747
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 50Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount