Y174650K0000A9L
MFR.Part #
Y174650K0000A9L
JLCPCB Part #
C4295867
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 50kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS