Y1746420R000T0R
MFR.Part #
Y1746420R000T0R
JLCPCB Part #
C3912342
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 420Ω 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount