Y174640R0000Q9L
MFR.Part #
Y174640R0000Q9L
JLCPCB Part #
C4127687
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 40Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS