Y174634R0000F9L
MFR.Part #
Y174634R0000F9L
JLCPCB Part #
C4169237
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 34Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS