Y1746300R000B9L
MFR.Part #
Y1746300R000B9L
JLCPCB Part #
C3947548
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 300Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS