Y17462K76000T9L
MFR.Part #
Y17462K76000T9L
JLCPCB Part #
C3953635
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 2.76kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS