Y174620K0000Q4L
MFR.Part #
Y174620K0000Q4L
JLCPCB Part #
C4084602
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 20kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS