Y1746200R000F9L
MFR.Part #
Y1746200R000F9L
JLCPCB Part #
C4308428
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 200Ω 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS