Y17461K85200T9L
MFR.Part #
Y17461K85200T9L
JLCPCB Part #
C3917559
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.852kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS