Y174617K8000Q0L
MFR.Part #
Y174617K8000Q0L
JLCPCB Part #
C4248706
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 17.8kΩ 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount