Y1746133R000A4R
MFR.Part #
Y1746133R000A4R
JLCPCB Part #
C4074567
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 133Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount