Y174610K0000A9R
MFR.Part #
Y174610K0000A9R
JLCPCB Part #
C4082522
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS