Y1746100R000Q0L
MFR.Part #
Y1746100R000Q0L
JLCPCB Part #
C4197957
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount