Y17459K10000T9L
MFR.Part #
Y17459K10000T9L
JLCPCB Part #
C4224645
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 9.1kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS