Y1745898R000Q2R
MFR.Part #
Y1745898R000Q2R
JLCPCB Part #
C4157284
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 898Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount