Y1745898R000Q0R
MFR.Part #
Y1745898R000Q0R
JLCPCB Part #
C4338998
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 898Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount