Y174575R0000A3L
MFR.Part #
Y174575R0000A3L
JLCPCB Part #
C4262251
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 75Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS