Y17455K30000B2L
MFR.Part #
Y17455K30000B2L
JLCPCB Part #
C3921623
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.3kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS