Y1745542R000Q0R
MFR.Part #
Y1745542R000Q0R
JLCPCB Part #
C3939422
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 542Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount