Y174550R0000Q0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y174550R0000Q0R
JLCPCB Part #
C4242741
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 50Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount