Y17453K57000Q0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y17453K57000Q0R
JLCPCB Part #
C4329928
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 3.57kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount