Y17452K54000T0R
MFR.Part #
Y17452K54000T0R
JLCPCB Part #
C4215297
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.54kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount