Y17452K49000Q2L
MFR.Part #
Y17452K49000Q2L
JLCPCB Part #
C4282287
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.49kΩ 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS