Y17452K10000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y17452K10000F9L
JLCPCB Part #
C4553372
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.1kΩ 250mW ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS