Y174524R0000Q9L
MFR.Part #
Y174524R0000Q9L
JLCPCB Part #
C4150106
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 24Ω 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS