Y174523R0000Q0L
MFR.Part #
Y174523R0000Q0L
JLCPCB Part #
C4304732
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 23Ω 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount