Y174520K8000T0R
MFR.Part #
Y174520K8000T0R
JLCPCB Part #
C4096173
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 20.8kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount