Y17451K80000T0R
MFR.Part #
Y17451K80000T0R
JLCPCB Part #
C4196438
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.8kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount