Y17451K31570Q0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y17451K31570Q0L
JLCPCB Part #
C4274708
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.3157kΩ 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount