Y17451K15000B2L
MFR.Part #
Y17451K15000B2L
JLCPCB Part #
C4086283
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.15kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS