Y1745185R000T9L
MFR.Part #
Y1745185R000T9L
JLCPCB Part #
C3947934
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 185Ω 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS