Y1745154R000T0R
MFR.Part #
Y1745154R000T0R
JLCPCB Part #
C4149494
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 154Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount