Y174512K4000Q9R
MFR.Part #
Y174512K4000Q9R
JLCPCB Part #
C4352168
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 12.4kΩ 160mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS