Y174510R0000E2L
MFR.Part #
Y174510R0000E2L
JLCPCB Part #
C4231449
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.2% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS