Y174510K0000T9L
MFR.Part #
Y174510K0000T9L
JLCPCB Part #
C4295522
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 160mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS