Y1729500R000U9L
MFR.Part #
Y1729500R000U9L
JLCPCB Part #
C1497091
Package
Plugin,D12.7xL38.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.75W 500Ω ±0.002% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL38.1mm Through Hole Resistors ROHS