Y1725300R000F9L
MFR.Part #
Y1725300R000F9L
JLCPCB Part #
C1496682
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 750mW ±1% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS